Телеведуча Катерина Осадча та її чоловік, продюсер та ведучий Юрій Горбунов, знов стали батьками. 19 сепня в них народився синочок, і батько мав честь перерізати пуповину. Це друга дитина для Юрія, а для Катерини — третя. І усі — хлопчики! Щасливий батько одразу повідомив супер-новину в своєму блозі:

«Сьогодні, 19 серпня о 5.05 ранку в нашій сім‘ї сталася щаслива, довгоочікувана подія — в нас народився ще один синочок!! Пишаюся тобою,наша матуся!! Люблю тебе! Ми безмежно щасливі!!! Яке це неймовірне відчуття перерізати пуповину, і бачити, як з‘являється на світ твоя дитина!! Дякую тобі за це!! ❤️❤️❤️»

У свою чергу, матуся Катерина Осадча привітала появу малюка словами: «Привіт, наш новий Всесвіт! ❤️ Я мама трьох синів ❤️ @gorbunovyuriy дякую тобі за те, що кожну хвилину був поруч, в нас виходять гарні хлопці 😉»


Нагадаємо, старшому синові подружжя — Івану виповнилося чотири роки, а Іллі, сину Катерини від першого шлюбу — майже 19.

Численні шанувальники зіркової пари одразу привітали подружжя з цією щасливою подією. Причому було немало здивувань, адже лише напередодні Осадча активно відвідувала світскі заходи. Також друзі та фоловери відмітили, що маля з’явилося на світ у велике свято Преображення Господня (Яблучний Спас).

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар