У суботу, 21 серпня, о 21:00 на телеканалі «Україна» вийде прем’єрний випуск вокального шоу «Співають всі!» До «сотні» суддів проєкту на чолі з капітаном Наталією Могилевською приєднається спеціальний гість ефіру – популярний гурт «Go_A». За лаштунками шоу солістка гурту Катерина Павленко розповіла про свої враження від першого в житті суддівства та дала цінні поради починаючим артистам. 

Популярний гурт «Go_A», який цього року представляв Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», з’явиться у першому ефірі шоу «Співають всі!» Гурт виконає свій хіт «ШУМ», а солістка Катерина Павленко займе місце серед «сотні» зіркових експертів.

«Дуже приємно бути частиною цього шоу. Мені здається, що співати – це класно! І круто, що все більше українців починають це робити – це цікаво і позитивно! Тому чекаємо на новий контент і слідкуємо за учасниками», – коментує соліста гурту «Go_A» Катерина Павленко на знімальному майданчику каналу «Україна».

Співачка зазначила – раніше неодноразово брала участь у різноманітних вокальних кастингах і конкурсах, натомість у суддівському кріслі сидітиме вперше, тому їй цікаво дізнатись, що відбувається з іншого боку шоу. Також артистка дала кілька цінних порад, як привернути на себе увагу у подібних шоу.

«Насамперед скажу, що не варто намагатись сподобатись усім. Головне – показати себе справжнього і цим запам’ятатись людям. Взагалі, коли людина намагається щось комусь довести – це не виглядає природньо, а коли ти є самим собою – це підкорює. Треба відчувати пісню і вкладати в неї душу», – поділилась зірка за лаштунками шоу «Співають всі!»

А от для самої Катерини Павленко участь у таких шоу – справжній стрес, тому вона обіцяє надати підтримку кожному учаснику:

«Для мене всі конкурси – це великий стрес. Та і в ролі судді буде не менш складно, адже я всіх люблю і мені всіх шкода. Я можу у будь-кому знайти хороші риси. Та сподіваюсь, що моя оцінка максимально позитивно вплине на розвиток кожного учасника».

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар