Вихованці «Вокальної Майстерні Ілларії» з усіх куточків України зібралися разом, щоб зафільмувати масштабний спільний кліп. Вони поєднали свої голоси і енергії, аби надихнути глядачів вірити у свої сили і ще більше цінувати таку різноманітну і яскраву рідну Україну!

Підготовка до спільного проекту відбувалась дистанційно — і от, нарешті, коли це стало можливим, юні співаки зустрілися на знімальному майданчику  у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

У зйомках взяло участь 27 юних артистів з Київщини, Харківщини, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та Донецької областей. Разом з Ілларією у кадрі з`являються не тільки музичні, а й рідні діти. П`ятирічна Соломія та дворічна Квітослава вперше на екрані разом з зірковою матусею.

Справжній родинний затишок і святкова атмосфера передається глядачам, адже за задумом режисерів  кожен учасник представляє колорит свого регіону, та разом з тим створює дружнє коло такої різної, але такої рідної України зі своїми звичаями, символами, костюмами і надзвичайною природою.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар