23 серпня о 20:15 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра унікального спеціального проєкту «Вечірнього Кварталу» до 30-річчя Незалежності України.

У цьому році 24 серпня Україна святкує 30 років Незалежності. Більше половини цього часу, вже 16 років, «Вечірній Квартал» займає лідируючі позиції на українському телебаченні та спеціально до ювілею підготував глядачам незвичайний сюрприз.

У спеціальному проєкті будуть показані найкращі та найвпізнаваніші номери за всю історію «Вечірнього Кварталу» у новій інтерпретації. Номери, які нагадають глядачам про значущі, переломні та яскраві події, які відбувалися в України за 30 років Незалежності. З гумором покажемо, як ми прожили цей час та як змінювалася наша країна.

Не дивлячись на травму ноги, яка була у Олени Кравець на момент запису концерту, вона брала участь у всіх своїх номерах – але виступати на сцені все ж таки довелося з милицями.

Окремо була здійснена зйомка конферансу між номерами. Для цього в ефірі буде оживати знаковий український пам’ятник –  Кий, Щек, Хорив (Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Крапов) та їх сестра Либідь, у виконанні Ірини Сопонару, згадають події України, які відбувалися протягом всіх років Незалежності.

У спеціальному ефірі буде багато сюрпризів та запрошених зіркових гостей у незвичних амплуа. Потап візьме участь у номері «Ніч яка місячна» та заспіває пісню, яку колись виконував Євген Кошовий. Джамала і Таяна презентують свою спільну композицію «Моя земля».

Окрім того, на сцені «Вечірнього Кварталу» відбудеться прем’єра унікального дуету – Ірини Білик та 3D-візуалізації Кузьми Скрябіна. Разом вони виконають улюблену пісню українців «Старі фотографії». Для створення номеру була проведена титанічна робота, щоб глядачі дійсно побачили на сцені справжній дует.

У фіналі актори «Вечірнього Кварталу» переспівають композицію Сергія Бабкіна «Де би я» разом з музикантами з усіх куточків України: Карпати, Житомир, Одеса, Чернігів, Маріуполь і тд. Адже де б ми не знаходилися, ми всі українці, і будемо вітати один одного з прийдешнім святом 30-річчя Незалежності України.

Не пропустіть прем’єру унікального святкового спецпроєкту «Вечірнього Кварталу» 23 серпня о 20:15 на телеканалі 1+1.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар