Уже 13 вересня о 22:00 на телеканалі ТЕТ глядачі подивляться головну гумористичну прем’єру осені «Ромео і Джульєтта з Черкас».

Сім’ї Монтенко і Капуленко подарують безліч приводів посміятися над взаєминами батьків і дітей, над марними спробами забути давній конфлікт і помиритися заради кохання і весільними клопотами, які зустрічаються на шляху головних героїв сучасної історії Юлі (актриса Поліна Василина) і Роми (актор Костянтин Войтенко).

І поки телеглядачі очікують на прем’єру, телеканал ТЕТ привідкрив завісу і поділився деякими смішними сценами.

Солодке знайомство

При першому знайомстві батьків Роми з невісткою, жінки не змогли знайти спільної мови з першого разу. Замість милої бесіди про знайомство молодих людей і обміну люб’язностями з приводу частувань, Юля і мама Роми (актриса Маргарита Бахтіна) ткнули одна одну в торт обличчям.

Смішну сцену глядачі побачать в першій серії.

Мами потрапили на дівич-вечір Юлі

Несподівано майбутня свекруха (актриса Маргарита Бахтіна) і мама (актриса Віра Кобзар) головної героїні Юлі Капуленко, за сюжетом, разом опинилися на дівич-вечорі нареченої. Всі дівчата їхали в клуб і були одягнені в тематичні костюми монашки, дияволиці й латекс, а патруль поліції їх зупинив.

У такому вигляді актриси Маргарита Бахтіна, Віра Кобзар, Поліна Василина і Олеся Гайова опинилися на одній з найжвавіших набережних Києва о 7 ранку.

Всі перехожі і проїжджаючі водії були в шоці від побаченого.

Але актрисам від цього було тільки веселіше готуватися до сцени.

Папа замість нареченої

В одній з перших серій Рома, роль якого виконав Костянтин Войтенко настільки перехвилювався через подробиці ворожнечі батьків, що замість Юлі йому скрізь почав ввижатися його батько Степан (актор Андрій Пономаренко).

Тільки уявіть Андрія в коротенькому халаті, який пропонує усамітнитися головному герою, поки батьки зайняті.

Побачити все на власні очі і посміятися глядачі зможуть вже з 13 вересня по буднях о 22:00 на телеканалі ТЕТ.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар