18 липня на телеканалі discovery+ вийшло документальне шоу. Головні герої «Кохання в раю: Кариби» — чотири пари з різними історіями, але з однаковою метою: зберегти стосунки.

Чи справді Карибські острови є райським місцем? Чи все-таки й там бувають проблеми? Саме це будуть з’ясовувати вісім героїв нового реаліті-шоу «Кохання в раю: Кариби».

Аріана та Шерлон зустрілись на Ямайці, де дівчина проводила відпустку. Зараз Аріана на шостому місяці вагітності, має дитину від Шерлона. І тепер дівчина їде до Ямайки, аби переконати майбутнього батька переїхати до США та одружитися з нею.

Мартін і Стівен познайомились на круїзі по Карибських островах. Але після зради Стівена Мартін сумнівається, чи варто зберігати їх стосунки. Щоб розв’язати це питання, пара зустрінеться на Барбадосі.

Марк і Кі зустрілись на Бокас дель Торо, коли Кі переживала складні часи — проблеми з наркотиками. Вони закохались, і через дев’ять років Марк хоче відновити стосунки. Але дівчина змінилась і це може стати перешкодою їх коханню. А може, й навпаки.

Ембер і Даніель закохались три роки тому на Коста-Риці, а тепер готуються до весілля. Однак останній рік Ембер фінансово підтримує свого нареченого. І зараз вона сумнівається, чи готова створювати сім’ю з тим, хто не може подбати навіть про себе.

Дізнайтеся, які пари збережуть стосунки та свої почуття у документальному шоу «Кохання в раю: Кариби» на Discovery+.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар