У травні 2021 року Discovery+ презентував фільм про відомого актора, який виявився ідеальним філантропом. Шон Пенн десять років тому поїхав на Гаїті на два тижні, а залишився на кілька місяців.

Актор та відомий на весь світ благодійник давно відомий своїми добрими справами. Та саме після землетрусу в Гаїті у 2011 році Шон Пенн створив благодійний фонд CORE. Зараз організація допомагає у боротьбі з COVID-19. Одна добра справа переросла в допомогу ще мільйонам людей далеко за межами Гаїті.

«Від проблем з кліматом та вирішення конфліктів до бідності та пандемії COVID-19 — людство потребує все більше допомоги. Благодійність може бути дуже складною, але ми всі повинні брати в цьому участь. Дон Харді (режисер фільму«Громадянин Пенн») проходив цей шлях разом із CORE протягом десяти років. Сподіваюсь, його проникливий фільм надихне тих, хто його дивиться. Кінострічка демонструє хороше, погане і потворне», — каже Шон Пенн.

Дон Харді додав: «»Громадянин Пенн»  — це фільм про те, як ви будуєте літак, коли він уже в повітрі, і про те, як ви продовжуєте літати після того, як він став більшим, ніж ви могли уявити. Сподіваємось, робота CORE надихне інших на крок вперед, щоб допомогти — стати волонтером, внести пожертву, стати причетним до доброї справи. Зараз не час стояти осторонь».

Дивіться документальний фільм «Громадянин Пенн» на телеканалі Discovery+ та надихайтесь на добрі вчинки.

 

Рубрики: Зірки Кіно

Залиште ваш коментар