Народний артист України Назар Задніпровський побував у студії «Сніданку», щоб розповісти про головну комедію цієї осені від телеканалу ТЕТ — весільний екшн «Ромео і Джульєтта з Черкас».

У серіалі актор грає роль батька сучасної Джульєтти, яка закохана в сина його заклятого ворога.

Назар розповів, що його герой досить спокійний чоловік, але його немов змінюють при думці, що його улюблена донечка вийде заміж за ворога.

Ворожнеча між батьками Роми, роль якого виконав Костянтин Войтенко, і Юлі, роль якої виконала Поліна Василина, почалася дуже давно, в молодості батьків.

 

А вже 13 вересня о 22:00 на телеканалі ТЕТ глядачі подивляться головну гумористичну прем’єру осені «Ромео і Джульєтта з Черкас».

Сім’ї Монтенко і Капуленко подарують безліч приводів посміятися над взаєминами батьків і дітей, над марними спробами забути давній конфлікт і помиритися заради кохання і весільними клопотами, які зустрічаються на шляху головних героїв сучасної історії Юлі і Роми.

Головні ролі в серіалі виконали: Костянтин Войтенко, Поліна Василина, Назар Задніпровський, Віра Кобзар, Маргарита Бахтіна та Андрій Пономаренко.

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар