24 серпня Україна святкувала 30 років Незалежності. У ці святкові дні для України «Жіночий Квартал» дав благодійній концерти на Сході України у зоні АТО. Артистки відвідали п’ять міст: Маріуполь, Авдіївка, Бахмут, Краматорськ, Сєвєродонецьк. Також заїжджали в частини до прикордонників, спецназу та до бійців сил спеціальних операцій з неформальними зустрічами для підтримки бойового духу захисників. 

23 серпня, у День Державного прапору, актори виступили в Маріуполі. День Незалежності разом з бійцями «Жіночий Квартал» зустрів в Авдіївці. Через два дні після цього місто знову обстріляли окупаційні війська.

«Ми відчуваємо неймовірну гордість та відповідальність, що в особливі для України дні ми були на Сході разом з військовими. Саме завдяки їм ми можемо дарувати радість та відчувати незалежність.

Це перший великий виїзд «Жіночого Кварталу» з концертами на Сході. Дівчата дуже хвилювалися. Але крім того, що вони дуже красиві, вони неймовірно сміливі та сильні. За п’ять днів дали 10 концертів. Коли ми їздили в частини, всі військові були не тільки глядачами, а й учасниками концертів – імпровізували, підспівували та танцювали разом з нами.

Крім того, для потреб військових до зони ООС був відправлений ще один автомобіль від «Жіночого Кварталу», який став міцною крапкою нашого благодійного туру», — прокоментував художній керівник «Жіночого Кварталу» Олександр Пікалов.

Концерти благодійного туру відбулися для військових, лікарів, волонтерів, сімей загиблих та зниклих, а також незахищених категорій громадян.

Всього актори «Жіночого Кварталу» проїхали 2800 км Східною Україною та дали 10 концертів (5 запланованих містами та ще 5 спеціальних концертів у військових частинах). Концерт у Сєвєродонецьку відбувся на Льодовій арені та зібрав 3700 глядачів. Став наймасштабнішим у турі.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар