У прямому ефірі ТСН, присвяченому 30-ій річниці Дня Незалежності України сталося диво! Ведуча ТСН та кураторка проєкту «Здійсни мрію» Лідія Таран разом з Нацполіцією влаштували свято мрії для восьмирічного Гліба Хуртепи! 

«Історія Гліба стала для мене рідною і дуже пам’ятною. І дуже важливо саме зараз у ці дні розказати всім її щасливе продовження! Пригадуєте, майже рік хлопчик прожив у лікарні Охмадит, мужньо долаючи рак крові. Тоді, 4 роки тому, він мріяв про одне – одужати, вирости й стати поліцейським. Ми знайшли мрійника і допомогли всі разом. На спецзамовлення ми пошили для малого  форму, і подарували на його День Народження разом з головою Нацполіції. Тоді ж ми запросили його на святкування другої річниці створення Нацполіції, де влаштували посвяту в поліцейські. Це позитивно вплинуло на хлопчика – він зміг побороти недуг і тепер повністю здоровий! А тепер, я хочу підтримати Гліба ще раз на шляху до його мрії!», – поділилась телезірка Лідія Таран.

Гліб з чотирьох років прагне стати справжнім поліцейським. Зараз Глібу вже вісім років, він навчається у другому класі. Стільки років минуло, а своїй мрії малий не зрадив! Все ще мріє про професію полісмена. Хлопчик так підріс, що вже наздоганяє свою Фею, Лідію Таран, за зростом.  І найголовніше диво – Гліб повністю видужав від гострого лімфобластного лейкозу!

4 роки тому, на Софійській площі у Києві, для святкування річниці створення Нацполіції, зібрались високопосадовці, сотні поліцейських у формі, закордонні гості, журналісти, охорона, а також поліцейські машини, мотоцикли, велосипеди, коні… і єдина дитина – маленький Гліб, який забажав стати поліцейським! Велика кількість людей підтримала Гліба на шляху до одужання. А місцеві полісмени, після посвяти, взяли малого під свою опіку – подарували хлопчику гіроскутер та дали покерувати поліцейским авто – під наглядом полісмена.

Цьогоріч Гліб разом з мамою Ольгою приїхали на святковий ефір ТСН до Дня Незалежності. Малому підготували сюрприз у прямому ефірі! На імпровізовану сцену, на Золотих Воротах, в’їхало троє поліцейських на мотоциклах. Вони подарували Глібу мотошолом, привітали та побажали, щоб його мрія збулась! Під вибух оплесків Гліб сів на мотоцикл та відправився, разом з поліцейськими, для патрулювання сусідньої вулиці!

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар