На телеканалі 1+1 відбувся перший прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». Прем’єрний випуск «Танців з зірками» високо оцінили телеглядачі. Він пройшов з часткою 18.2% за аудиторією 18-54 (50+), охопленням 4.1 мільйонів глядачів за аудиторією 4+ (Україна). Телеканал 1+1 став лідером дня на українському телебаченні із часткою 12,3% та тижня із часткою 9,8%.

Перший прямий ефір дивував змінами, які анонсували у п’ятому сезоні. До прими-балерина Катерини Кухар та хореографа Влада Ями приєднався новий суддя шоу, українець, переможець американських «Танців з зірками», король латини — Макс Чмерковський. А до незмінного ведучого проекту Юрія Горбунова приєдналася нова ведуча голден-руму Іванна Онуфрійчук.

Відповідно до правил шоу, які діють у всьому світі, у першому ефірі глядачі не голосували і жодна з пар не покинула паркет. Однак, судді оцінки виставили.

Вів балкон під час першого прямого ефіру головний хітмейкер країни Макс Барських. Він же став спеціальним гостем зі своїм виступом, влаштувавши на паркеті яскравий перфоранс під хіт «Just fly».

Під час першого прямого ефіру стало відомо, з ким із танцівників зірки встали в пари. Недільного вечора на паркет вийшли 11 нових танцівників, які були ретельно відібрані творчою командою проєкту на чолі із новим креативним продюсером сезону Оленою Коляденко. Глядачі побачили і своїх улюбленців, вже відомих танцівників Макса Леонова, Дмитра Дікусара та Яну Цибульську.

Судді проєкту були дуже вимогливими до учасників та не балували їх високими оцінками. Найвищі бали цього вечора отримала пара фронтмена гурту KADNAY Дмитра Кадная та Аліни Лі за виконання запального ча-ча-ча. Загалом судді виставили їм 21 бал, а от не оцінили вони пристрасну румбу від актора Олексія Суровцева та Марії Колосової, за яку виставили всього 7 балів. Олексій та Маша отримали першу одиницю на проекті від Катерини Кухар.

«На цій сцені те, що ви зняли сорочку, — нічого не означає. Ми всі її знімали. Зняту сорочку треба виправдати танцем. Але танцю для мене було замало», — прокоментував виступ Макс Чмерковський.

Дивували глядачів і зіркові пари. Бронзовий призер Олімпійських ігор Станіслав Горуна і фіналістка юніорського Блекпулу Даіелла Преап танцювали контемп під живий виступ гурту KALUSH. А під виступ інтернет-сенсації Wellboy «український Челентано», комік «Ліги сміху» — Іван Люленов та хореограф постановник Яна Цибульська станцювали яскраву самбу.

Не обійшлося на першому ефірі без травм, так зірка «Жіночого Кварталу» та «Ліги Сміху» Анастасія Оруджова за день до ефіру отримала травму коліна, проте вийшла на паркет. Разом із партнером, дворазовим чемпіоном України – Денисом Самсоном вона виконала яскравий джайв.

«Я вперше побачила своє коліно з іншого боку. Вночі я зробила МРТ. Лікарі кажуть, що дуже хвилюються за мене», — поділилася перед виступом Настя.

А от співак MELOVIN вирішив шокувати не тільки своїми вміннями танцювати. Після виступу він подарував Катерині Кухар серце бика у коробці.

«Катерино, я довгий час за вами спостерігаю, знаю, що у вас дуже епатажна душа та серце, тому я вам хочу подарувати своє», — прокоментував MELOVIN.

Свого колегу по знімальному майданчику Артура Логая, який танцював кан-кан разом із партнеркою Анною Кареліною прийшла на паркет підтримати зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» Ірина Поплавська в образі Насті Глушко.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар