Популярна співачка, зірковий детектив грандіозного шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна» Оля Полякова відверто розповіла, що відтепер у них з Олегом Винником особливі стосунки, адже їх об‘єднує важлива спільна мета.

Зірка українсько шоу-бізнесу, співачка Оля Полякова на знімальному майданчику каналу «Україна» розповіла, які стосунки склались у неї з детективами під час роботи над другим сезоном гіпершоу «МАСКА».

«Відтепер у нас велика любов з Олегом Винником, тому що ми разом робимо дитину», – поділилась зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова.

Про що саме говорить артистка – поки залишається інтригою, адже подробиці спільного проєкту артистка розкривати не стала, натомість підкинула хмизу у багаття:

«Учора ми з ним це робили 6 годин поспіль. Я пішла додому трошки весела і о третій годині ранку. Так що думайте, що ми робили разом. Сьогодні його зустріла – був трошки виснажений», – сміючись, розповіла зірка.

Як повідомлялось раніше, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Чекайте другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар