Українців у Голлівуді набагато більше, ніж можна уявити. Журналісти програми «Загублений світ» на телеканалі 2+2 розповіли, до яких світових кінохітів причетні вихідці з України. 

Кетрін Вінник зіграла одну із головних ролей в серіалі «Вікінги» — дружину Рагнара Лодброка, Лагерту. Зірка має мільйони шанувальників у всьому світі, лише в Instagram на неї підписано 5,4 млн фоловерів. У тату-салонах замовляють портрети Лагерти, журнали публікують Кетрін на обкладинках, а популярні американські ток-шоу неодноразово запрошували її на ефіри.

Та мало хто знає, що батьки Вінник родом з України. Кетрін зізнається, що дуже пишається своїм походженням, і до восьми років говорила вдома українською. Навіть зараз у своєму англомовному Instagram вона кличе батька «Tato». А в інтерв’ю з Крейгом Фергюсоном акторка частково відповідала українською. За словами її батьків, бойовий характер Кетрін успадкувала від дідуся, який колись був січовим стрільцем.

Ще одна українка за походження — акторка Віра Фарміґа, яка знялася у таких культових фільмах, як «Відступники» та «Вище неба» з Джорджем Клуні. Віра змалку розмовляла українською і займалася народними танцями. «Я українка, в моєму житті було так багато фольклору, танців. В дитинстві я багато часу провела на сцені і почувалася там дуже комфортно», — згадує акторка. Фарміґа зізнається, що любить українську кухню і часто готує борщ з буряком, який вирощує на своїй ділянці. 

Всесвітньо відомі зірки Леонардо Ді Капріо, Стівен Спілберг та Сильвестр Сталлоне також мають українське коріння, їхні родичі колись мешкали в Одесі. З Києва та області емігрували родини Девіда Духовни, Дастіна Хофмана та Міли Йовович, з Харкова — Вайнони Райдер, з Чернівців — Міли Куніс, з Бердянська — Ольги Куриленко.

Неймовірні історії про людство та природу — в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар