В ефір інофейнмент-шоу «Твій день» завітав ведучий шоу «Танці з зірками» на 1+1 та новоспечений батько Юрій Горбунов. Родина телеведучих три тижні тому стала батьками вдруге, але досі тримала ім’я новонародженого сина у таємниці. І ось стало відомо, що сина навали Данило. Пара довго вагалася та обирала між 5 іменами. 

«Я вважаю, що кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Зумів зробити дитину – вмій і прийняти. Але до цього процесу треба бути готовим, я ходив на лекції, читав книжки. Коли ти все знаєш і готовий, то це уривки загального щастя, яке до тебе приходить з народженням дитини. Єдиний недолік партнерських пологів – після них ти жінці все прощаєш, коли згадуєш, через що вона пройшла», — говорить Юрій Горбунов про партнерські пологи. 

Пара вже виховує 4-річного сина Івана, а у Катерини Осадчої є ще дорослий син Ілля від попереднього шлюбу.

Про свій вік та досвід батьківства Юрій Горбунов говорить:

«Я це роблю в кайф. Сьогодні вночі ми прокидалися разів 6, звісно, втомлені, але дуже щасливі. Я не дивлюся на свій вік, за внутрішніми відчуттями мені 21, лише знань зараз більше. У дорослому батьківстві більше свідомості та внутрішньої дисципліни».

Нагадаємо, перший ефір «Танців з зіркам», ведучим якого є Юрій Горбунов, високо оцінили телеглядачі. Він пройшов з часткою 18.2% за аудиторією 18-54 (50+), охопленням 4.1 мільйонів глядачів за аудиторією 4+ (Україна). Телеканал 1+1 став лідером дня на українському телебаченні із часткою 12,3% та тижня із часткою 9,8%.

«Перший ефір – це довгоочікувана прем’єра осені. Всі до неї дуже готувалися, і нарешті це сталося. Після ефіру уже вдома в мене було відчуття, що я повернувся з космосу. Це було неймовірно», — сказав Юрій Горбунов

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар