Вже в суботу о 21:00 на телеканалі «Україна» вийде новий випуск грандіозного шоу «Співають всі!» Зірковий експерт проєкту, співак Євген Літвінкович на знімальному майданчику каналу розповів, який талант відкрив для себе на вокальному шоу і що вплинуло на його рішення записати спільний трек із учасницею.

Відомий співак Євген Літвінкович запропонував учасниці вокального шоу «Співають всі!» записати дует на пісню «Пульс». За лаштунками проєкту артист розповів, як народилась ідея колаборації:

«Це зовсім свіжа композиція, яка ще ніде не звучала, з нового альбому. Я запропонував заспівати її разом зі мною одній співачці, проте вона проігнорувала мої повідомлення, як би я не намагався на неї вийти. І тут я почув Таню Кісельову, голос якої ідеально лягає на трек. І так вийшло, що вона ще й вилітає з шоу. У той же момент я, на емоціях, кричу їй вслід: «Таню, ти заспіваєш зі мною пісню?» І вона погодилась. Ми вже «знайшлися» у Фейсбуці, вона вчить мою пісню і дуже рада, що все склалося так, як є», – коментує зірковий суддя шоу «Співають всі!», співак Євген Літвінкович.

Прем’єру ліричної композиції артист обіцяє презентувати по закінченню проєкту. Сам Євген Літвінкович запевняє – пісня має всі шанси стати справжнім хітом, і артист знає, що робитиме далі.

«У нас може бути спільний тур. У Тані є свій гурт, де її чоловік грає на гітарі, тому чому б і не зробити таку колаборацію, де ми разом граємо та співаємо?» – поділився Євген Літвінкович за лаштунками шоу каналу «Україна».

 

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар