Імена людей, завдяки яким в історії сучасної української культури з’явились нові яскраві сторінки, буде увічнено 18 вересня о 17:30 на «Алеї Зірок» (площа Перемоги,3). Це – Ігор Поклад, Оксана Білозір, Іво Бобул та Наталія Шелепницька.

Ігор Покладвидатний український композитор, Народний артист України, лауреат національної премії ім.Т.Г.Шевченка, кавалер орденів «За заслуги» II та III ступеню та ордену «Ярослава Мудрого» V ступеню. В творчому доробку маестро велика кількість музики до вистав для театру та кіно. Поклад — автор музики до кількох серій славнозвісних мультфільмів про пригоди «Козаків». Але, насамперед, він відомий як автор сотень пісень, багато з яких давно вважаються народними. «Ой,летіли дикі гуси», «Чарівна скрипка», «Пісня про матір», «Посміхнися, доле» і, звичайно ж, «Кохана» — це пісні, які люблять і співають, на яких вже виросло не одне покоління. Це золотий фонд української естради.

Оксана Білозір – співачка, яку називають «співуча душа України». Народна артистка України, громадська діячка, волонтер, політик. «Україночкою» ж її назвала вся Україна ще на початку 90-х, адже відома артистка, користується успіхом та великою популярністю, як в Україні, так і за кордоном, а її патріотичні пісні надихають українців на осмислення своєї національної ідентичності та боротьбу за незалежність України. Друзі часто називають її «тричі народною»: Народна артистка України, Народний депутат України, Народний Посол України.

Іво Бобул – широко відомий український співак, композитор, педагог, Народний артист України. Багато пісень з репертуару Іво Бобула стали відомими шлягерами: «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «Скрипалю», «Одна єдина» та багато інших. У репертуарі артиста можна знайти й перлини світової класики, яким він надає власного стилю. Це такі пісні, як: «Крістина», «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Fall in love», «Espera», «Liberta» та багато ін. 

Наталія Шелепницькаспівачка академічного жанру, актриса, професор вокалу, композитор, громадський діяч, Народна артистка України, Посол Миру, Кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава, Жінка Року, Жінка III Тисячоліття, володарка багатьох нагород і титулів. В творчому доробку співачки понад 1000 творів: арії з опер українських і зарубіжних композиторів, романси, народні пісні, композиції в стилі NeoClassic, авторська музика.

Програма заходу:

17:30 — 18:00 — Збір гостей (Прохід червоною доріжкою гостей та переможців Загальнонаціональної акції «Зірка України». Фото біля бренд-волу).

18:00 – Урочисте відкриття іменних Зірок переможців Загальнонаціональної акції «Зірка України».

18:15 – Виступи переможців біля своїх зірок.

18:30 – Святковий концерт, в якому прозвучать твори Ігоря Поклада та пісні з репертуару Оксани Білозір, Іво Бобула та Наталії Шелепницької. Концерт відбудеться на іншій локації.

Інформація про проект:

«Алея Зірок» заснована в 2001 році в рамках загальнонаціональної акції «Зірка України» як символ найвищого визнання. Задля популяризації та розвитку національної культури, мистецтва та спорту на честь видатних особистостей країни закладають іменну зірку на «Алеї Зірок». Лауреатами цієї акції стали найдостойніші, найталановитіші та знакові фігури в галузях культури, мистецтва, спорту, які внесли вагомий внесок в історію України та посприяли піднесенню її міжнародного авторитету. Всі вони народилися в Україні і своїми досягненнями сприяють формуванню позитивного іміджу нашої країни.
Першою у 2001 році на «Алеї Зірок» стала іменна зірка Василя Зінкевича, а потім в різні роки лауреатами цієї престижної нагороди стали: Софія Ротару, Євгенія Мірошниченко, Сергій Бубка, хор ім. Г.Верьовки та Анатолій Авдієвський, Богдан Ступка, Ада Роговцева, Олег Блохін, Тарас Петриненко, Михайло Воронін, Дмитро Гнатюк, Юрій Рибчинський, Олександр Злотник, Мирослав Вантух з Національним заслуженим академічним ансамблем танцю України імені Павла Вірського та ін.

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий