Телеканал 1+1 та Київстар ТБ у партнерстві із «Основа Фільм Продакшн» розпочав роботу над телевізійним фільмом «Хазяїн». Це – 4-серійний телепродукт, створений за мотивами однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана Карпенка-Карого, адаптований до сучасних реалій. Цієї весни проект «Хазяїн» став переможцем конкурсу соціально вагомого контенту Pitch UA 3. Головну роль у стрічці виконає Богдан Бенюк.

Глядачі побачать легендарну класичну історію на сучасний лад. В основі сюжету вічний конфлікт – взаємостосунки батьків і дітей: Соні та Терентія Пузирів. Після повернення додому з навчання у Гарварді дівчина намагається зрозуміти методи роботи відомого і впливового батька і відкриває для себе багато неприємного. Вихована в любові та повазі до батьків, Соня не відразу наважується піти проти інтересів свого батька. Але врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння та буде виборювати справедливість. Її конфлікт із Терентієм Пузирем поглиблюється ще й через те, що Соня не приймає нав’язаного нареченого, якого для неї вибрали без її згоди. Натомість Терентій Пузир — сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його. Та чи зрозуміє він свої помилки вчасно і чи зможе змінитися – глядачі дізнаються вже незабаром.

Автор ідеї «Хазяїна» Валентина Руденко розповідає, що у стрічці піднімуть вічні питання, які були актуальні як у 19 столітті, так і нині. Зокрема, конфлікт батьків та дітей, боротьба за справедливість, загальнолюдські та особистісні моральні цінності:

«Земля, любов і родина – це «три кити», на яких споконвіків стояла Україна, і це – вічна історія. Твір Івана Карпенка-Карого саме про це, але наш «Хазяїн» буде близький усім, незалежно від національності чи покоління, адже фільм дуже осучаснений, адаптований до сьогодення. На перший план ми висунули взаємостосунки батьків і дітей тому, що у кожного покоління свій погляд на речі. Мені здається, у нашому сценарії нам вдалося знайти точки доступу до цих вічних цінностей у сучасному світі».

У серіалі зіграють відомі актори: народний артист України – Богдан Бенюк та народна артистка України Ольга Сумська. Валентина Сергєєва, Катерина Алексєєва, Олег Іваниця, Сергій Жданов, Борислав Борисенко, Ілля Пономаренко, Альберт Малик та інші.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий