Сьогодні, 16 вересня день народження у Алли Мазур – найвідомішої журналістки і телезірки України, телеведучої ТСН. Тиждень на 1+1, абсолютної рекордсменки професійних нагород — восьми премій Телетріумфу, двох Орденів Княгині Ольги. Алла — опора, символ віри і надії для багатьох українців. За традицією, ранок цього особливого дня іменинниця провела у прямому ефірі Сніданку з 1+1 разом з мільйонами телеглядачів у компанії ведучих Нелі Шовкопляс та Єгора Гордєєва.  

Алла Мазур розповіла, як провела цей рік. Рік після перемоги над онко. Алла тоді на свій ювілей приголомшила всіх і вийшла на роботу в новому сміливому образі – без перуки і з натуральним кольором волосся. Її стильні світлини прикрасили 5 обкладинок всесвітньовідомого французького глянцю Marie Claire в Україні. А її фотосесію та інтерв’ю журнал опублікував на своєму головному сайті у Франції. Також особиста відверта історія Алли про діагноз і перемогу була перекладена на іспанську мову і опублікована, зокрема, в Аргентині. Люди з усього світу дякували ведучій за сміливість, силу духу, натхнення для всіх.

Алла весь рік була поруч з тими, хто цього найбільше потребував, говорила для них на вебінарах і у своїх соцмережах, знялася у соціальній рекламі. Бо в неї тепер є місія переконати всіх, що раннє діагностування рятує життя, і ми здатні подолати важкі хвороби.

Та на цей раз Алла дуже хвилювалася, вагалася, чи приходити сьогодні до студії. Бо напередодні телеведучу спіткало нове випробування. Це її перший день народження без мами.

«Я довго збирала себе до купи. Мама пішла на небо близько двох місяців тому, мені важко про це говорити. Я не писала у соцмережах, не говорила публічно, можливо, тому що досі не можу впустити цю думку в себе. Весь час здається, що мама поїхала десь в санаторій і скоро повернеться. Відчуваю її присутність, я з нею розмовляю, раджуся, намагаюся все робити, аби в нашій родині все було добре, бо вона завжди піклувалася за нас. На день народження дякують батькам. Хочу подякувати мамочці за те, що вклала в мене, за те, що дала життя мені і брату, за любов, яка панувала у нашій сім’ї. Мамочко, я знаю, ти нас чуєш. Ми тебе дуже-дуже любимо. Тато, люблю тебе», — сказала Алла Мазур.

Згадуючи у прямому ефірі найдорожчу людину, Алла принесла фотографії з родинного альбому, — теплі сонячні спогади, це радісні миті разом, що повертають всіх у ті чудові дні з посмішками. І найкращий час у житті – проведений у родинному колі.

 

Алла Мазур закликала у ефірі Сніданку з 1+1 зателефонувати батькам і сказати, як ви їх любите.

«Любіть і бережіть своїх мам і тат і цінуйте кожну мить! Не просто зателефонуйте сьогодні батькам. А заплануйте спільну фотосесію. Так! Не клацнути на бігу на телефон, а зробити альбом. Зберігайте пам’ять. Фільмуйте емоції. Даруйте фотографії. Свою увагу. Знаєте, які були раніше традиції – красиво одягатися, йти до фотографа, робити сімейні портрети та зберігати світлини у альбомах. І ви просто зараз зробіть це – проведіть разом час», — закликала телезірка.

 

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар