На днях закінчилися зйомки нового сезону «Розсміши коміка», виробництва Студії «Квартал 95». Прем’єра відбудеться скоро на телеканалі ТЕТ.

Було успішно показано 17 основних сезонів та 4 сезони «Розсміши коміка. Діти». У новому сезоні проект трохи оновлюється та переїжджає на телеканал ТЕТ. Але концепція залишається незмінною – талановиті гумористи намагаються викликати сміх у відомих коміків Євгена Кошового та Юрія Ткача, щоб виграти головний приз у 50 тисяч гривень.

У «Розсміши коміка» немає кордонів гумору, адже учасники жартують та виступають у різних жанрах: стендап, пародія, сатира, музичний гумор, імпровізація – формати, які можуть подарувати посмішку та сміх глядачам та комікам.

Також у прем’єрному сезоні на ТЕТ глядачі побачать нового ведучого, яким став популярний співак та телеведучий Володимир Дантес.

«Мені було дуже круто у ролі ведучого «Розсміши коміка», але я не очікував, що доведеться так багато говорити та сміятися. Після першого знімального дня у мене була крепатура щік! А іноді все настільки смішно, що я навіть плакав», — коментує ведучий «Розсміши коміка» Володимир Дантес.

На зйомку «Розсміши коміка» з’їхалися учасники не тільки зі всієї України, а й з усього світу: Казахстану, Польщі, Австрії, Нідерландів, Молдови, Чехії та Республіки Білорусь. Глядачі побачать, як нових коміків, так і знайомі обличчя зі світу гумору. До того ж, всіх очікує безліч неочікуваних сюрпризів.

Новий сезон «Розсміши коміка» тепер буде виходити на телеканалі ТЕТ.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий