Драма «МАМА» виробництва «Основа Фільм Продакшн» і телеканалу СТБ отримала міжнародне визнання. 4-серійний телефільм увійшов до основного конкурсу престижного кінофестивалю Serial Killer у Брно.

Всеукраїнська прем’єра першої частини драми в ефірі СТБ відбулася 19 лютого до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Історія Ніни Петрівни (Олеся Жураківська), яка вирушила на окупований Донбас шукати свого сина, котрий потрапив у полон, знайшла відгук у мільйонів українців, а запитання, чи повернувся Віталій додому, залишилося відкритим для кожного глядача. Прем’єра зібрала біля телеекранів понад 4,5 млн українців і стала лідером слоту.

«Фестиваль телевізійного кіно в Чехії збирає фільми з усього світу. Серед них лідирують Netflix, HBO. І нещодавно ми отримали лист, що наша “МАМА” буде в основному конкурсі і для журі покажуть 2 серії нашого фільму. Сподіваємось, що наша участь у фестивалі буде вдалою. Фестиваль — це  ще один спосіб показати світові, що в нас війна. Дуже важливо зараз говорити правду, а правда — вона саме ось така, як у нашому фільмі»,  — коментує авторка ідеї та креативна продюсерка проєкту Валентина Руденко.

Вже у вересні фільм покажуть в основному конкурсі одного з найпрестижніших європейських кінофестивалів.

«Це серйозний фестиваль. І це можливість ще раз нагадати світові, без лицемірства і гібридів, що відбувається в Україні, хто воює на нашій землі, хто є загарбник та як страждають люди», — розповідає виконавиця головної ролі Олеся Жураківська.

Нагадаємо, телеканал СТБ і компанія «Основа Фільм Продакшн» працюють над другим сезоном 4-серійної драми «МАМА». У продовженні проєкту глядачі дізнаються, чи відбудеться така довгоочікувана зустріч Мами та Сина, який пішов добровольцем на фронт захищати Україну.

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар