Цієї п’ятниці, 17 вересня, канал 2+2 покаже відразу дві частини шпіонського бойовика «Kingsman». 

Після того, як невідомі руйнують штаб-квартиру шпигунської організації Kingsman, агенти Еггсі і Мерлін звертаються за допомогою до своїх колег з США. Разом їм доведеться знайти і зупинити хитрих злочинців, які планують знищити людство.

ТОП-5 цікавих фактів про другий фільм франшизи «Kingsman»:

  1. Назва другої частини — «Золоте кільце» походить від імені секретного наркокартелю, який за сюжетом розташований на вершині гори посеред джунглів. Їхня територія оформлена в стилі ретро 1950-х років, а у кожного злочинця є татуювання кільця з 24-каратного золота.
  2. На початку фільму штаб-квартиру шпигунської організації Kingsman підривають. Це незвичний сценарний хід для бойовика. «Ми — не Бонд. Ми робимо те, що вважаємо правильним. Ми можемо просувати нові правила і переосмислювати різні речі», — прокоментував режисер Меттью Вон.
  3. У «Золотому кільці» Елтон Джон грає самого себе. Режисер Меттью Вон зізнався, що легендарного музиканта планували зняти ще у першій серії.
  4. Світові касові збори «Kingsman: Золоте кільце» — понад 410 мільйонів доларів, це у чотири рази більше за бюджет картини.
  5. У фільмі знялись п’ять лауреатів премії «Оскар»: Джуліанна Мур, Холлі Беррі, Джефф Бріджес, Колін Ферт і Елтон Джон.

Проведи цю п’ятницю з героями фантастичного бойовика «Kingsman» на телеканалі 2+2:

19:30 — «Kingsman: Секретна служба»;

22:00 — «Kingsman: Золоте кільце».

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар