Нова пісня Jerry Heil — саундтрек до супергеройського фільму «Apple-Man». А кліп на неї — це трейлер самої картини, що дуже скоро вийде у широкий прокат.

Гучний успіх першого трейлеру до фільму про українського супергероя Apple-Man на початку весни пронісся та зацікавив багатьох. Про гумористичний бойовик, що розповідає про комедійного супергероя на ім’я Людина-Яблуко, згадали усі українські ЗМІ й не тільки. Історія про чоловіка, який живе у секретній печері під Дніпром і захищає світ від сил темряви, залунала навіть у Голлівуді. Режисер фільму й виконавець головної ролі Василь Москаленко вирішив й далі дивувати тих, хто очікує кіно. Покликав Jerry Heil написати потужний саундтрек, а потім зняти до нього кліп, зберігаючи підхід гумористичної алюзії на супергеройські фільми.

— Кожному супергеройському фільму потрібен потужний саундтрек, — зазначив режисер проекту Василь Москаленко. — Для України це новий жанр, і знайти музиканта, який би впорався з цією задачею, було непросто. Ми шукали автора пісні з чудовим почуттям гумору — бо фільм комедійний. Водночас, це мав бути композитор, що може створити масштабну композицію у голлівудському стилі. Дуже складне завдання. Подивіться, наскільки круто впоралася з ним Jerry Heil.

— Я хотіла писати музику до кінофільмів і це сталось! Радію, що дебютом є саме ця робота й співпраця з крутою творчою командою й над композицією, й над кліпом, — розповіла Jerry Heil про роботу над саундтреком.

У відеороботі співачці дісталась роль воїна-захісника людства від сил зла, які уособлює в собі таємничий Доктор Бургермен. Задля перевтілення Jerry Heil у справжню супергероїню режисер Василь Москаленко наполіг аби співачка була у відео на крутому байку й навчилась тримати в руках зброю. Й навіть додав трішки крові.

— Мене посадили на «Харлей» — і я благополучно з ним разом впала, — розповіла Jerry Heil. — ще мені довелося навчитися правильно тримати пістолет… А ось чого гримери наносили мені дуже реалістичні краплі крові, дивіться у видео! Зйомка пролетіла наче за п’ять хвилин — настільки комфортно було працювати з Васею, як з режисером. І взагалі команда дуже приємна.

Саундпродюсером саундтреку став Роман Черенов, творчий псевдонім Morphom. Він — постійний саундпродюсер Jerry Heil.

Apple-Man став найуспішнішим кінопроектом зі Східної Європи на американській платформі Kickstarter, що привернуло активну увагу закордонних ЗМІ. Американське видання Cinemablend порівняло українського супергероя з фільмами про «Людей-Ікс», німецький журнал Filmstarts — з супергеройським серіалом The Boys від Amazon. Проект викликав позитивну реакцію, навіть привернувши увагу голлівудської зірки Дженніфер Еністон.

Рубрики: Кіно Музика

Залиште ваш коментар