Молодий амбітний виконавець та новий подих українського шоу-бізнесу Сергій Лазановський | RIDNYI нарешті активно взявся за музичну кар’єру. Харизматичний хлопець випускає нові треки та кліпи, гастролює не тільки Україною, але й Європою, та ділиться по-справжньому щирою енергетикою. Виконавець дивує прихильників та щоразу відкривається з нової сторони.

— Мені хотілося змінити стиль своїх пісень, стати більш доступним і зрозумілим для молодшого покоління. Спробувати себе в чомусь кардинально іншому. В один день я просто сказав Ірині Батюк: «Хочу чогось крутого і класного», і вона надихнулась. Як на мене, нам із командою вдалось це зробити, — розповідає артист.

Режисером кліпу став DVIZHON, зйомки відбувалися в Києві. Для локації обрали одну зі столичних багатоповерхівок. За словами самого Сергія, це вперше, коли вони з командою ні про що не хвилювались, і були вражені результатом.

— За нас все робила команда, і нам це дуже сподобалось. Київ взагалі додає пафосу і відчуття зірковості, тому напевно тут так багато «звізданутих», — жартує RIDNYI.

Зйомки тривали близько п’яти годин. Команді вдалося створити по-справжньому «смачні» кадри, які передають атмосферу ніжності та щирого кохання.

На знімальному майданчику Сергія настільки надихнули пейзажі навколо, що співак в своїй голові створив новий трек, над яким вже зовсім скоро розпочнеться робота.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий