Заснована принцом Вільямом та Королівським фондом у жовтні 2020 року, премія Earthshot Prize є найпрестижнішою глобальною екологічною премією в історії. Вона спрямована на пошук та масштабування інноваційних рішень, покликаних подолати найбільші екологічні виклики, що стоять перед нашою планетою. Премія зосереджена на п’яти аспектах (Earthshots) — охорона та відновлення природи; очищення повітря, яким ми дихаємо; відродження океану; побудова світу без відходів та зупинення кліматичних змін.  Якщо всі ці амбітні цілі будуть досягнуті до 2030 року, наше життя суттєво покращиться.

«Еarthshot Prize: відновлюючи нашу планету» — це фільм з п’яти серій, у якому взяли участь принц Вільям, сер Девід Аттенборо, а також інші члени Ради премії Earthshot. У серіалі описуються п’ять викликів, що виникли перед нашою планетою, а також висвітлюється робота 15 фіналістів премії з їхніми новаторськими рішеннями для подолання цих викликів. Фільм не тільки вказує на проблеми, з якими ми стикаємося, але і на рішення, що допоможуть врятувати нашу планету.

Прем’єра серіалу відбудеться у США 3 жовтня на discovery+, стрімінговому сервісі за підпискою, а далі й в інших країнах. Також глядачі зможуть побачити безпосередньо церемонію нагородження Earthshot prize на сторінці Discovery у Facebook у неділю, 17 жовтня. Переглянути івент також можна буде на discovery+

Виступаючи під час оголошення фіналістів премії Earthshot 17 вересня, принц Вільям сказав: «Понад півстоліття тому програма президента Кеннеді Moonshot об’єднала мільйони людей навколо мети досягти Місяця. Надихнувшись цією ідеєю ми створили Earthshot Prize — премію, яка спонукає активізуватися усіх небайдужих навколо нашої унікальної здатності впроваджувати інновації, вирішувати проблеми та відновлювати нашу планету».

«Для мене велика честь представити 15 новаторів, лідерів та візіонерів, які стали першими фіналістами премії Earthshot Prize. Вони оперативно працюють над розв’язанням наявних екологічних проблем у це вирішальне для добробуту Землі десятиліття і надихнуть усіх нас своїм оптимізмом щодо нашої здатності долати найбільші виклики в історії людства».

Серіал «Еarthshot Prize: відновлюючи нашу планету» включає інтерв’ю з членами Ради премії Earthshot. Серед них співачка та меценат Шакіра, яка розповідає про свою пристрасть до океану та важливість його захисту для майбутніх поколінь. Також своїм баченням поділиться японська інженерка та колишня космонавтка борту Міжнародної космічної станції Наоко Ямадзакі, яка є єдиним членом Ради премії, хто бачив екологічний стан нашого повітря з космосу. Герої серіалу розповідають про екологічні виклики, що стоять перед нашою планетою, а також знайомлять нас із надихаючими лідерами, які працюють над створенням життєво важливих рішень для відновлення нашої планети в реальному світі.

Про премію Еarthshot Prize

Еarthshot Prize — найпрестижніша премія в галузі охорони навколишнього середовища в історії, започаткована у жовтні 2020 року принцом Вільямом та Королівським фондом й призначена для виявлення та масштабування найкращих рішень відновлення нашої планети протягом наступних десяти років.

Рубрики: Кіно Серіал ТБ

Залиште ваш коментар