Скоро глядачі телеканалу 1+1 побачать новий телевізійній фільм «Хазяїн». Це — 4-серійний телепродукт, який створюють за мотивами однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана-Карпенка Карого, адаптований до сучасних реалій життя. Над виробництвом телефільму працює «Основа Фільм Продакшн». Одну з найяскравіших ролей у серіалі зіграє Народна Артистка України Ольга Сумська.

Легендарна українська акторка зіграє роль яскравої харизматичної сільської пліткарки Тамари на прізвисько «тамагавка». На своїй сторінці а Інстаграм зірка розповіла, що дуже довго чекала на таку характерну роль та подякувала творчій групі за роботу над проектом. 

«Сиділа, сиділа, так зате ж висиділа нову характерну роль Тамари (вона ж Тамагавка, яка гавкає, якщо треба)у чудовому серіалі «Хазяїн». Дякую моїм прекрасним колегам і всій неймовірній команді за творче натхнення!», — написала Ольга Сумська.

Цікаво, що акторці наскільки подобається її персонаж, що інколи навіть костюм для зйомок Ольга підбирала самостійно. Зокрема, принесла на майданчик жовту кофтинку своєї мами. А коса, з якої зроблена зачіска її героїні, та сама, що була на акторці під час зйомок у «Роксолані». 

Креативна продюсерка серіалу Валентина Руденко розповіла, що з самого початку відчувала — ця роль створена саме для Ольги Сумської. 

«Дуже багато акторів не люблять бути смішними, а Оля просто «купається» у своєму персонажі. Коли вона заходить в кард – вся знімальна група просто лежить від сміху, наскільки вона яскрава, жива, органічна у цій ролі. Вона наскільки переймається роллю, продумує деталі навіть, як має виглядати її Тамара, пропонує свої ідею костюму, зачіски. Про таку самовіддачу і енергетику акторів можна тільки мріяти» , — зазначила Валентина Руденко.

В основі сюжету телефільму вічний конфлікт – взаємостосунки батьків і дітей: Соні та Терентія Пузирів. Після повернення додому з навчання у Гарварді дівчина намагається зрозуміти методи роботи відомого і впливового батька і відкриває для себе багато неприємного. Вихована в любові та повазі до батьків, Соня не відразу наважується піти проти інтересів свого батька. Але врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння та буде виборювати справедливість. Її конфлікт із Терентієм Пузирем поглиблюється ще й через те, що Соня не приймає нав’язаного нареченого, якого для неї вибрали без її згоди. Натомість Терентій Пузир — сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його. Та чи зрозуміє він свої помилки вчасно і чи зможе змінитися – глядачі дізнаються вже незабаром. 

 У серіалі зіграють відомі актори: Народний артист України – Богдан Бенюк та Народна артистка України Ольга Сумська. Валентина Сергєєва, Катерина Алексєєва, Олег Іваниця, Віктор Жданов, Борислав Борисенко, Ілля Пономаренко, Альберт Малик та інші. 

 

Оставьте ваш комментарий