Сьогодні о 20:20 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра восьмого сезону гумористичного проекту «Ліга Сміху». Ведучими залишаються Євген Кошовий та ПТП. Але у двох відбіркових іграх ведучого «Ліги Сміху» Потапа замінить екс-тренер та наразі редактор проекту Ігор Ласточкін. Саме він буде представляти команди разом з Євгеном Кошовим.

«Це мій другий сезон у «Лізі Сміху». Я ввійшла в проект з «Битви Титанів», де кожна команда – впевнений професіонал. У цьому сезоні дуже багато молодих нових перспективних учасників, у яких горять очі. Більше того, деякі команди вперше стояли на великій сцені. У цьому сезоні правила повернулися. І тепер знову тренери обирають собі команди. Це вже інші емоції та відповідальність.», — коментує тренер «Ліги Сміху» Маша Єфросініна.

Окрім того, у складі нового сезону «Ліги Сміху» відбулися невеликі зміни. Станіслав Боклан знову стане граючим тренером та буде обирати команди, з якими виступатиме на сцені. Актор та автор Студії «Квартал 95» Олександр Пікалов вперше спробує себе у якості тренера.

«Коли ми дізналися, що Станіслав Боклан знову буде грати, всі трохи напружилися, — сміється Маша. – Він настільки крутий та професійний актор, що йому навіть команда не потрібна. Він може самостійно порвати зал. Так що і командам, і тренерам потрібно пригати ще вище».

Повний тренерський склад восьмого сезону: Володимир Дантес, Маша Єфросініна, Олеся Жураківська, Сергій Бабкін, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Дивіться новий сезон «Ліги Сміху» вже сьогодні о 20:20 на 1+1.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар