Продюсерський проект Юрія Бардаша група «Коррупция» і соліст Міша Крупін звикли в житті і музиці ламати шаблони, і на цей раз не зрадили своїм правилам. Музиканти вирішили поставити крапку в корупції й записали сміливий трек про міліціонерів-олігархів «Милиционер-миллионер».

Музику до треку написав Юрій Бондарєв, текст — Міша Крупін. Написали швидко, але до фінального варіанта дійшли через двадцять версій.

— Я сам неодноразово стикався з нечесними міліціонерами, які вимагали хабарі. З появою нової поліції ці проблеми пішли в минуле, в усякому разі у мене більше не було таких ситуацій, — зазначає Михайло Крупін.

Музикант запевняє: така пісня народилася ще й тому, що будь-яка людина хоче бути мільйонером, заможно жити, мати можливість подорожувати, гідно зустріти і провести старість.

Цікаво, що реакція полісменів на трек не змусила себе довго чекати. У Крупіна багато знайомих у поліції, які, почувши пісню, сміялися і писали в особисті повідомлення хвалебні відгуки.

Продюсер групи Юрій Бардаш теж не залишився осторонь. Почувши фінальний варіант, сказав усього два слова: «Пушка! Випускаємо!»

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар