Цієї неділі на каналі 2+2 — одразу чотири частини фантастичного кіносвіту «Планета мавп» про запеклу боротьбу армії приматів проти людей. Про найцікавіші моменти зі зйомок фільмів читай нижче.

ТОП-5 фактів про фантастичну франшизу «Планета мавп»: 

  1. Перший фільм про війну мавп проти людей вийшов у 1968 році, основою для нього став однойменний роман П’єра Буля. Картина стала мегапопулярною, у світовому прокаті творці зібрали 32 мільйони доларів — це у шість разів більше, ніж бюджет проекту. 
  2. Перезапуск франшизи відбувся через 33 роки. Режисером фільму став Тім Бертон, а головні ролі зіграли Марк Волберг, Тім Рот, Хелена Бонем Картер. Найбільше у цій частині вражає грим для акторів, які зіграли мавп. 
  3. У фільмі «Повстання планети мавп» роль ватажка армії мавп дісталась Енді Серкісу. Раніше він зіграв мавпу у фільмі «Кінг-Конг» режисера Пітера Джексона. 
  4. Головний актор попереднього блокбастера Джеймс Франко відмовився від зйомок у «Світанку планети мавп», однак до акторського складу приєднався легендарний Гері Олдмен. У прокаті фільм пройшов з неймовірним успіхом і навіть був номінований на премію «Оскар» за найкращі візуальні ефекти. 
  5. Головною фішкою «Війни за планету мавп» стала технологія анімаційного «захоплення акторського руху». Спеціальні датчики на костюмах акторів зчитували їхні найдрібніші жести та міміку, а пізніше на цей «скелет» дизайнери накладали образи героїв.  

Дивись цієї неділі на телеканалі 2+2: 

13:15 — «Планета мавп»; 15:45 — «Повстання планети мавп»; 17:45 — «Світанок планети мавп»; 20:10 — «Війна за планету мавп».

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар