У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», ведучі Лілія Ребрик і Григорій Герман занурили глядачів у «незнайомий» Львів. Популярний співак і музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук провів невеличку екскурсію рідним містом і згадав своє перше романтичне побачення.   

Святослав Вакарчук зізнається – дуже любить рідне місто Львів, проте за останні 30 років він став «шалено туристичним». На думку ж артиста, туризм і демонстрація краси – це чудово, та все ж не слід забувати, що Львів – це центр культури, науки та мистецтва і саме це там треба розвивати.

У співака ж у Львові є свої улюблені місця та ритуали. Наприклад, завітати до улюбленого кафе, де можна поласувати унікальним місцевим смаколиком – львівським сирником.

«Це справжня львівська класика! Я коли їду в Київ, завжди купую тут сирник і везу з собою, – коментує лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук в ефірі каналу «Україна». Саме купує, бо ж його мама подібних речей не готує. – Моя мама – художниця. Вона не класична мама – не консервує і не готує».

В гості до мами-художниці Святослав навідується часто. А нещодавно був у Львові з не менш цікавого приводу – приїздив на зустріч випускників, каже – зустріч була дуже душевною.

«Я не скажу, де точно ми сиділи – винайняли якусь кнайпу. Все було добре, та я не з тих, хто любить підвипити. Мені краще пити келих вина щодня, але так щоб багато – такого не було», – поділився музикант.

За словами співака, для натхнення йому не потрібно якихось допінгів. Творчість і кохання – це й є найбільші джерела натхнення та енергії для Вакарчука. Сидячи в улюбленому кафе, він навіть пригадав своє перше романтичне побачення, і ось, як це було:

«Це було прямо в університеті – щоб далеко не ходити (усміхається). В одній аудиторії і все було дуже пристойно, можна навіть сказати – сором’язливо. Я поговорив із дівчиною і в нас зав’язались стосунки, проте вони проіснували недовго», – розповів Святослав Вакарчук у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар