Актриса Леся Самаєва виконує одну з  головних ролей екстравагантної Людочки у серіалі “Прибулець” на телеканалі ТЕТ, що виходить по буднях о 22:00.

За сюжетом , загадковий інопланетний гість стикається з метеоритом та потрапляє на Землю, де зустрічає дочку Людочки. Сердечна дівчина вирішує допомогти беззахисному Прибульцю та приводить його додому. Проте, виявляється, що при падінні герой спалив дім батьків Оксани, тож вигадливий Толік і бойова Люда теж переїжджають до доньки.

З нагоди показу серіалу Леся Самаєва відвідала студію “Сніданок з 1+1” і розповіла про сюжет серіалу, знайомство з чоловіком та секрет теплих і тривалих відносин.

Виявляється, актриса познайомилась з майбутнім чоловіком на зйомках “Як гартувалася криця”, у якому вона і Андрій Самінін грали головні ролі.

А цього року родина відмітила вже 20-ту річницю весілля. Секретом таких щасливих стосунків Леся називає справжню дружбу та довіру, які панують у родині.

“Ми намагаємося розвиватися та йти шлях разом. У нас є така традиція: ми ніколи не відпочиваємо окремо, як би не складалися обставини. Навіть якщо інтенсивні зйомки, все одно ми обидва якийсь тиждень звільняємо та їдемо усі разом” — розповіла актриса.

А комедійний серіал “Прибулець” з Лесею Самаєвою у одній з головних ролей — дивись з 27 вересня о 22:00 на телеканалі ТЕТ!

 

 

Оставьте ваш комментарий