Сьогодні в ефір інформаційної програми «Вікна-новини» на СТБ вийшов новий ведучий. Ним став журналіст і кореспондент «Вікон» Орест Дрималовський. Орест вестиме випуск о 14:30 по черзі з Яною Брензей.

«Четвертий ведучий у нашій команді ― це посилення бренду “Вікон”. Орест ― професійний журналіст, кореспондент, він пройшов досить довгий відбір і тепер як ведучий працюватиме в денному блоці “Вікон”. А на вільному від ведення тижні продовжить працювати журналістом», ― зазначив головний редактор і ведучий «Вікна-новини» Володимир Павлюк.

Орест Дрималовський у журналістиці з 2015 року. Ще під час навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка він працював у кількох львівських інтернет-виданнях. У 2019-му став кореспондентом новин львівського телеканалу «Перший Західний». Згодом ― ведучим програми «ОЧІ» на цьому ж телеканалі. Влітку 2020-го Орест перебрався з рідного Львова до Києва і розпочав роботу кореспондентом у «Вікна-новини» на СТБ, знімаючи сюжети на гостросоціальні теми: комунальна і приватна власність, політичні процеси.

Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини» на СТБ входить у склад об’єднаної редакції інформаційного мовлення Дивізіону «Новини» групи StarLightMedia, а також у топ найкращих інформаційних програм на українському телебаченні. Це перші незалежні новини в Україні, яким уже 25 років довіряють глядачі. За дотримання високих стандартів журналістики «Вікна-новини» неодноразово були відзначені професійними телевізійними преміями.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий