Найсексуальніша дівчина-діджей України NANA презентувала власний бренд So…by NANA. У першу лінійку колекції увійшло чотири види халатів-кімоно у чорному кольорі з різним характером і різної довжини, шовк для сушки волосся та східний тюрбан.

Бренд націлений мотивувати дівчат і жінок любити себе. За словами засновниці бренду Dj NANA, у халаті з її колекції дівчина може приготувати зранку сніданок собі або коханому, а після — випадково полетіти у Париж, і буде відчувати себе впевнено у будь-якому випадку.

«В основі філософії бренду So…by NANA — любов до себе. Не секрет, що те, що на нас одягнуто, безпосередньо впливає на самовідчуття. Коли по шкірі струмує м’яка шовкова тканина, яка ніжно торкається твого силуету — це не тільки про красу, але й про вдячність собі, коханій», — поділилась Dj NANA.

Артистка додала, що її головною задачею під час створення колекції було сконцентрувати у ній всю жіночу енергію, яку вона накопичила за роки занять духовними практиками: «Так як для багатьох я є прикладом і натхненницею жіночої сексуальності, я намагалася транслювати це у своїй першій капсулі. Кожна дівчина у халатах So…by Dj NANA відчує себе особливою».

Назва бренду So… дозволяє дівчинам фантазувати та проявляти свою індивідуальність: сьогодні so…sexy, а вже завтра so…cute або so… beautiful, — кожна вирішує самостійно.

Ознайомитися з першою капсулою Dj NANA можна прямо зараз на Instagram-сторінці @so.by_nana

Рубрики: Бренд Зірки

Залиште ваш коментар