Навколо україномовної драмеді «Моя улюблена Страшко», яка виходить на телеканалі 1+1 з понеділка по четвер о 20:45, не вщухають обговорення у мережі. Користувачі соціальних мереж припускають, що між виконавцями головних ролей Іриною Поплавською (роль Насті Глушко) та Олександром Соколовим (роль Макса Бондаренка) є почуття і поза знімальним майданчиком. 

Сьогодні актори прийшли у студію «Сніданку з 1+1», де розповіли, як почуваються по завершенню зйомок та відповіли на провокаційне запитання ведучих Нелі Шовкопляс та Руслана Сенічкіна – чи є між ними романтичні стосунки у реальному житті.

Пара обмінялася поглядами та Іра ще більше заінтригувала глядачів, відповівши:

«Я можу лише сказати, що щастя любить тишу».

Також актори зізналися, що до кінця ще не усвідомили те, що зйомки серіалу завершилися.

«Зараз відчувається певна інерція. Коли ти вісім місяців проводиш на знімальному майданчику, постійно зібраний, готовий до роботи, а потім ритм змінюється, і потрібен час, щоб звикнути та адаптуватися до нового графіку», — прокоментував Олександр Соколов.

Також актор на підтримку флешмобу #красивасерцем відверто розповів, що у школі терпів цькування однокласників.

«Довгий час я приходив в школу, і в мене однокласники відбирали бутерброди, які мама зібрала з собою. Це вже стало певною традицією – кожного ранку відкривав портфель та віддавав їжу. Звичайно, були і інші ситуації», — поділився Олександр.

Нагадаємо, в україномовному серіалі «Моя улюблена Страшко» розповідається історія внутрішньої трансформації сором’язливої розумниці Насті Глушко. Також підіймаються теми булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму, об’єктивації, сприйняття себе.

У мережі набирає популярності особистий щоденник героїні ya_ne_strashko, у якому героїня Настя Глушко ділиться власними історіями, переживаннями та особистими проблемами, близькими кожному. А у рамках флешмобу #красивасерцем зірки діляться пережитими історіями булінгу. Користувачі розповідають свої історії психологічного тиску. Флешмоб проходить за підтримки Громадської правозахисної організації Ла Страда, а практикуючий психолог дає поради, як протидіяти емоційному тиску.

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар