Незмінний ведучий ранкового шоу “Сніданок з 1+1” Руслан Сенічкін відсвяткував свій 42-й День народження. Після закінчення прямого ефіру, колеги влаштували сюрприз імениннику — організували зустріч з величезною 3-метровою Пандою. Ведмедик мав важливу місію — подарувати позитивні емоції та прийняли телезірку в ряди панд. З цим допомогла ведуча ТСН Марічка Падалко — вручила Руслану спеціальну відзнаку-значок із зображенням чорно-білого ведмежатка.

А колега Неля Шовкопляс від усіх ведучих “Сніданку з 1+1” подарувала телекулінару смачні капкейки із зображеннями фото рідних, друзів, мрією Руслана — мільйон підписників в ТікТок.

До привітань долучився й ведучий ранкових ефірів ТСН, відомий колекціонер різнокольорових шкарпеток – Святослав Гринчук. Він записав для Руслана відеопривіт, в якому побажав багато цікавих, насичених й енергійних ранків. І передав подарунок — шкарпетки з зображенням панд, що зігріють та піднімуть настрій.

“Враження фантастичні. Це був сюрприз! Колеги покликали записати ТікТок на подвір’ї офісу після ефіру. Коли спустився, мене зустріла величезна панда з кульками, а  всі навколо співали пісню “Happy Birthday”. Щиро вдячний за креатив, панду та  враження. Тепер і собі хочу такий костюм, в якому із задоволенням гуляв би містом та дарував позитивні емоції всім навколо”, — поділився емоціями від сюрпризу Руслан Сенічкін.

Та ТікТок все ж відзняли. Сенічкін активний користувач молодіжної соцмережі, тому записав на свою сторінку кумедне відео з 3-метровою Пандою. Веселий та позитивний танець, який вже набирає тисячі переглядів та лайки.

Ведучого вже давно порівнюють з образом панди. Всі колеги, знайомі та глядачі асоціюють його з цією милою тваринкою. Руслан навіть в ТікТок підписаний panda_senichkin, а в інстаграмі має маску – «Панда-Сенічкін».

«Панди завжди актуальні. Мені часто дарують речі з цим милим звірятком. Навіть мама вишиває панд бісером. У мене вже галерея таких картин. Панда «прив’язалася» до мене ще у 2008 році, коли одного ранку показався на люди з темними кругами під очима від недосипу. Це нагадало панду. Отак й отримав прізвисько.», — розповідає Сенічкін.

Традиційно на свій День народження Руслан бере вихідний, щоб провести цей день з родиною. Тому цьогоріч прямий ефір Сніданку з 1+1 ведучі Неля Шовкопляс та Людмила Барбір провели з картонним двійником Руслана. А телекоманда, зробила оригінальне відеопривітання від глядачів: картонний дублер ведучого приймав щирі вітання, теплі слова та радо фотографувалася з шанувальниками в центрі столиці.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар