Леонід Мартинчик знає про моду усе: головний фешн-експерт реаліті-шоу “Богиня шопінгу” завжди дає учасницям та глядачам влучні поради зі стилю.  У легендарному шоу стильний ведучий обирає переможицю, яка найбільше вразила його своїми талантами до шопінгу.

У кожному випуску реаліті трійка яскравих дівчат збирають образ під певну подію, на все — 4 години та 5 тисяч гривень. З 25 жовтня о 17:00 на телеканалі ТЕТ у новому сезоні “Богиня шопінгу. Батли за патли” за оновленими правила дівчата будуть одягати не себе, а одна одну. Богині зійдуться у запеклих батлах, щоб довести, що їм під силу усе, навіть шопінг для конкурентки.

Леонід Мартинчик оцінює результати шопінгу богинь та розповідає як створити вражаючий образ на побачення, червону доріжку, прогулянку з подругою і будь-яку подію. Ведучий також активно веде сторінку в Instagram, де показує власні стильні образи та ділиться роздумами про життя і моду.

Нещодавно ведучий розповів у соцмережі як розвинути смак: за його словами, для цього потрібно позбавитися усього “негарного” та оточити себе красою та вишуканістю.

“Смак до кіно розвивають визнані картини визнаних геніїв, смак до книг розвиває художня класична література, смак до одягу розвиває етикет та історія моди” — поділився з підписниками Леонід Мартинчик.

https://www.instagram.com/p/CTuz33oNJHN/

Глядачі також можуть отримати коментар щодо власного образу від Леоніда та інших експертів і гумористів “Богині шопінгу. Батли за патли”. Для цього потрібно перейти у https://t.me/bogynya_check_bot у Телеграмі і завантажити своє фото.

А з 25 жовтня о 17:00 на телеканалі ТЕТ дивіться прем’єру “Богині шопінгу. Батли за патли”, де учасниці будуть вражати експериментами зі стилем, Леонід — давати модні поради, а улюблені експерти — смішити гострими коментарями і підколками.

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар