Завтра о 20:20 на телеканалі 1+1 відбудеться показ другого фестивального дня гумористичного проекту «Ліга Сміху». Вже сьогодні глядачі дізнаються повний склад команд кожного з тренерів.

Ведучі «Ліги Сміху» — Євген Кошовий та ПТП. Та у другій грі разом з Євгеном Кошовим глядачі знову побачать у ролі ведучого екс-тренера та редактора проекту Ігор Ласточкін, який тимчасово виконує обов’язки Потапа.

У другому епізоді глядачі побачать виступи ще 9 команд. Якщо по закінченню гри вакантні місця у тренерів залишаться, то вони зможуть добрати команди, яких не обрали у першому випуску.

Нагадаємо, що за результатами першого дня у восьмому сезоні точно гратимуть: «Ми чули  Гагару» та Олександр Пікалов, «НОС» та Сергій Бабкін, «Пішло-поїхало» та Олеся Жураківська, «Моя провінція» та Маша Єфросініна, «Владимирский централ город Северный» та Станіслав Боклан.

«Я обрав команду «Ми чули Гагару». Вона складається з однієї неймовірної учасниці. Я розумів – якщо я її не візьму до своєї команди, то її ніхто не візьме. Вона надзвичайно талановита», — прокоментував тренер-дебютант Олександр Пікалов.

Другу гру фестивалю «Ліги Сміху» дивіться вже завтра на телеканалі 1+1 о 20:20.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар