Цієї суботи на каналі 2+2 — одразу чотири частини культового бойовика «Рембо» про ветерана в’єтнамської війни, який намагається повернутися до звичайного життя. Цікавішу інформацію зі зйомок фільмів читайте нижче.

ТОП-5 фактів про легендарний бойовик «Рембо»:

1.Джон Рембо має неоднозначну репутацію: спочатку він стріляє, а потім ставить запитання. Але незважаючи на це, у першій частині бойовика він нікого не вбиває. Рембо лише ранить людей, які хочуть зашкодити йому, залишаючи право на життя.

2.Легендарний ніж із стрічки «Рембо» особисто замовив Сильвестр Сталлоне у відомого майстра. Тоді актор вважав, що найголовніше для реалістичності картини — створити ідеальний ніж для виживання, щоб він був універсальним для всього. Для першої частини фільму виготовили шість ідентичних ножів.

3.Сильвестр Сталлоне тренувався по кілька годин зранку і ввечері протягом восьми місяців, щоб вдосконалити свою фізичну форму для фільму «Рембо-2». А під час зйомок у нього був дуже напружений графік: 2-3 години тренувань зранку, 10-12 годин тривав знімальний день, а потім актор знову їхав займатися спортом.

4.Третя частина саги про непереможного Рембо, де він об’єднується з бійцями афганської армії, насправді знята в пустелях Ізраїлю.

5.Сильвестр Сталлоне став режисером і співавтором четвертої частини історії про Джона Рембо, що вийшла у світ у 2019 році.

Дивіться цієї суботи на телеканалі 2+2: 

15:10 — «Рембо»; 17:05 — «Рембо-2»; 19:00 — «Рембо-3»; 21:00 — «Рембо: Остання кров».

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар