Минулої суботи глядачі телеканалу 1+1 побачили новий епізод найзагадковішого шоу країни під назвою «Маскарад». Команди зіркових мисливців продовжують боротьбу за перемогу та  намагаються відгадати найбільшу кількість казкових персонажів, в той час як головні суперзірки країни у фантастичних образах демонструють свої приховані таланти. Цього разу на сцені виступала таємнича Мавка, пухнастий Бабайка та загадковий Арлекін. До їхньої компанії приєднались нові герої — фантастичний Ельф та могутній Пірат.

Вибороли право першими відкривати зірок у фантастичних костюмах команда Юрія Ткача. Зіркове тріо прийняло рішення першою відкрити загадкову Мавку. Команда зробила припущення, що у її образі ховається відома співачка Руслана, і виявилася права. Під час розкриття героя Руслана заінтригувала глядачів: «Мавка готує для вас свій секрет, свій сюрприз. В мене є Лукаш, і він мене ще ніколи в житті мене не образив. Саме його я так сильно полюбила, що найзаповітнішою мрією Мавки стало мати дитину. Це шоу дає можливість зняти маску з серця». 

Зіркові мисливці шоу Ірина Білик і Маша Єфросиніна одразу згодились бути хресними для дитини. Вчора вранці співачка завітала до студії шоу «Сніданок. Вихідний», в якому прокоментувала свою заяву.

«Це не інтрига, це крик душі. Звісно, ми з чоловіком хочемо тримати все у таємниці, але я  хочу звернутися до всіх дівчат: немає нічого в цьому житті сильнішого, ніж дати життя. Я багато сил віддавала роботі та жертвувала особистим щастям. Є така теорія, що чим більше віддаєш енергії, то тим складніше буде акумулювати сили, щоб завагітніти. Найбільше, що в цьому житті зворушує – це родина, і поки ми це усвідомлюємо, ми щасливі люди. Не можна бути самотньому, не можна нікому не належати, лише зорям», — сказала Руслана.

Також артистка прокоментувала свій образ, з яким вона встигла зріднитися: «Я зжилася з цим образом. Це абсолютна містика — я як раз працювала над новим альбомом по «Лісовій пісні» Лесі Українки, і тут мені запропонували взяти участь в шоу «Маскарад» у образі Мавки. Я погодилася, не роздумуючи. Мавка — це образ, який всередині мене. Я не хочу все життя бути з батогом і в образі амазонки».

Співачка поділилась тим, як народилась ідея грати на барабанах на сцені:

«Я дуже рідко погоджуюсь на телевізійні проєкти, але тут все було настільки креативно. Я ніколи не чула такої трактовки Червоної рути. Танець, постановка та шикарна театралізація – все було на найвищому рівні. Маскарад – одне з найкращих телевізійних шоу, які я коли-небудь бачила, і не тільки в Україні. Подібного нічого немає».

Наступним героєм, якого відкрило тріо Юрія Ткача став доброзичливий Арлекін. Мисливці сказали, що у образі ховається актор Станіслав Боклан, але помилилися. У образі фантастичного персонажу приховувався гуморист та актор «Маски Шоу» Георгій Делієв.

Після відкриття казкового Арлекіна ведучий шоу Тимур Мірошниченко зробив офіційну пропозицію Делієву: «Маю одну цікаву пропозицію. Дозвольте офіційно запросити вас до наступного сезону ш  оу «Танці з зірками». На що Георгій Делієв відповів: «Я приймаю ваш виклик». 

За відкритий образ Мавки команда Ткача отримала 10 балів.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий