Вчора о 21:00 на телеканалі 1+1 відбувся п’ятий прямий ефір шоу «Танці з зірками». Вечір був присвячений українському та світовому кіно. Учасники шоу перевтілилися у найвідоміших героїв кінематографу та зачарували глядачів зворушливими та веселими номерами. 

Цієї неділі до суддівського складу приєдналася переможниця другого сезону шоу «Танці з зірками» Ілона Гвозьдова, а місце ведучого балкону зайняв її партнер у третьому сезоні шоу, гуморист та зірковий мисливець шоу «Маскарад» Юрій Ткач. Зіркова пара приміряла на себе образи Містера і Місіс Грю із мультфільму «Гидкий я».

Не обійшлось і без перевтілень суддів шоу: прима-балерина Катерина Кухар стала екстравагантною Круеллою, хореограф Влад Яма приміряв на себе стильний лакований плащ та зачіску Нео, із культової стрічки «Матриця», а король латини Макс Чмерковський перевтілився у героя Бреда Піта із фільму «Інтерв’ю з вампіром».

Ексцентрична пара Станіслава Горуни та Даніели Преап виконала яскравий джайв та на вечір стала головними героями фільму «Скажене весілля». Їх прийшли підтримати та станцювати разом усі актори фільму, а Юрій Горбунов, який зіграв роль тамади Назарія Запухляка, знову на один номер приміряв образ свого кіногероя.

Недільного вечора на сцену вийшла і одна з найяскравіших пар проекту Артур Логай та Анна Кареліна. Актор перейняв на себе сором’язливість Насті Глушко, із серіалу «Моя улюблена Страшко», в якому зіграв роль Андрія, друга головного героя.

MELOVIN повторив образ Катерини Кухар та перевтілився у Круеллу, а його партнерка Ліза Русіна стала милим далматинцем та закружляла співака у повільному фокстроті. Також на ефірі була присутня мама співака, яка приїхала підтримати артиста.

«Мел, яка небувала сміливість — обрати в прямому ефірі один образ зі мною, але мені це подобається. Ідеально влучили, ви танцювали сьогодні з натхненням. Неозброєним оком видно, як ви старалися та дуже виросли», — вперше похвалила артиста суддя шоу Катерина Кухар.

Зачарував телеглядачів чуттєвий номер фехтувальниці Ольги Харлан та її партнера Дмитра Дікусара, які виконали віденський вальс та перевтілилися у героїв культового фільму 1997 року «Титанік».

За результатами суми оцінок суддів та глядацького голосування, паркет покинула пара Фагота та Катерини Трішиної.

 

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар