Телеканал 1+1 разом з FILM.UA Group працюють над першим оригінальним серіалом для платформи Київстар ТБ –  «Скажені Сусіди», що став логічним розвитком кіновсесвіту «Скажене Весілля». Глядачі платформи побачать серіал першими. Згодом «Скажені сусіди» буде показано на телеканалі 1+1.  У комедії глядачі побачать історію головних героїв «Скаженого весілля» — родини Середюків, але не в умовах нескінченних екстремальних весіль, а у «мирний час», проте навряд чи це життя можна назвати спокійним. Серіал  складатиметься з 24 епізодів, а на глядачів чекатимуть не лише знайомі та улюблені персонажі, а й нові герої.

За сюжетом серіалу, спокійне та розмірене життя Василя Середюка руйнується з появою нового чоловіка сусідки Оксани. Ним неочікувано стає його давній шкільний ворог — Тарас Блащиковський. Старі образи розпалюються з новою силою і переростають в скажене протистояння. Нових обертів набуває і життя інших персонажів стрічки: Франсуа влаштується працювати в українську лікарню, а невгамовні Олька і Ашот почнуть бізнес-війну з конкурентами. І це – тільки початок «скаженої історії», яку глядачі 1+1 побачать незабаром.

Головні ролі у новому проєкті виконують улюблені актори глядачів 1+1: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), Катерина Рубашкіна, В’ячеслав Хостікоєв, Катерина Файн, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров, Дмитро Суржиков.

Продюсери серіалу: Ірина Костюк (FILM.UA Group), Надія Коротушка (FILM.UA Group). Режисер-постановник проєкту — Олег Борщевський. Оператор — Максим Баєв. Автори ідеї: Юрій Горбунов та Микола Куцик. Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. Креативний продюсер: Микола Куцик. Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар