По буднях о 21:00 у скетчкому “Країна У 2.2” на телеканалі ТЕТ Танька і Володька — улюблена пара з Боброїдів — повернулася та знов розчулює та смішить глядачів новими пригодами. 

Ми зібрали 3 історії про кохання Таньки і Володьки, що доводять: щось з’являється, щось йде, а справжні почуття боброїдської пари — вічні!

І собі, і іншим! 

Володька здійснив мрію Таньки та купив додому WiFi роутер — тепер кохана може без перепон сидіти у соцмережах. Але не встигла Танька відійти від шоку, як виявилося, що романтичний подвиг оцінила не лише вона, а й усі Боброїди, що тепер користуються першою інтернет-точкою села.

Краса вимагає … 

Активна Танька заявила Володьці, що вони мають щось змінити у стосунках – і розпочати треба зі змін у її зовнішності. «Ліпосакція, збільшення губ або грудей» — просить дівчина. Коханому нічого для Таньки не шкода, але у Володьки своя відповідь модним процедурам — салон краси по-домашньому.

На всі руки майстер

Володька завжди готовий підтримати кохану у всіх її примхах, тож коли Танька захотіла повеселитися, чоловік вигадує свою свою настільну гру. У ній усе як у реальності: село, фігурки пари і Міхалич, і сільські фінансові схеми.

Також, телеканал ТЕТ проілюстрував історії кохання легендарної пари у серії постерів, якими Тетяна Песик, яка грає роль Таньки, поділилася у соцмережах. “Love is” по-боброїдськи — це і рибу для неї засушити, і захоплюватися її вродою, незважаючи на обставини, і вважати, що він краще за усіх.

Дивіться кумедні пригоди Таньки і Володьки у новому сезоні “Країна У 2.2” по буднях о 21:00 на телеканалі ТЕТ!

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий