Легендарний Олег Винник з уже легендарною програмою «Безумна любов» продовжує свій концертний тур містами України. Зокрема, цієї осені артист відвідає Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Кривий Ріг, Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Кременчук та ін.

Тур «Безумна любов» увійде в історію, як найтриваліший, адже стартував він ще до часів карантину, у лютому 2020 го. За словами співака, глядачі за цей період дуже змінилися.

— Коли після тривалого локдауну дозволили перші концерти, вони виявилися дуже складними для мене. Пам’ятаю, як я вперше вийшов на сцену після перерви і побачив зовсім інші обличчя в залі — розгублені, з тривогою — і мені було боляче на це дивитися. Чесно кажучи, я навіть подумував тоді не виходити більше на сцену. Але коли в травні 2021-го ми відновили гастролі, знову побачив публіку, яка була до коронавірусу: танці, кураж, запал. Я так вдячний людям за щиру нестримну любов, яку вони випромінюють, що бачу радісні обличчя, і нехай так буде завжди! Нехай всі будуть щасливі і здорові! — зазначив Олег Винник.

Закінчиться тур у Києві двома великими сольними концертами в Палаці «Україна» 24 і 25 листопада.

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар