Головна Холостячка країни – Злата Огнєвіч презентувала новий трек та відеороботу, заінтригувавши своїх фанатів новим образом. Співачка показала себе абсолютно в новому амплуа, у доволі-таки незвичному для всіх образі, зухвала та більше не «солодка дівчинка». Злата закликає не приховувати свої емоції, бути собою та не підлаштовуватися під сучасні реалії.

Автором музики та слів у новій пісні «Клинок» виступила сама Злата Огнєвіч, а саундпродюсером цього треку став неймовірний професіонал своєї справи MORPHOM, з яким співачка неодноразово співпрацювала.

«Пісня «Клинок» — це мій особистий маніфест. У сучасному світі відносини перетворилися у попкорн, люди перестали цінувати щирість, близькість та важливість свого партнера. Так часто чую, щодо знайомств на одну ніч, розбитих сердець та пустих сподівань. Я продовжую вірити, що ми здатні почути голос серця своєї людини та відповісти на його поклик. Саме тому мій маніфест, мій «Клинок» є голосом серця для всіх, хто вміє чути та відчувати!» — поділилася Злата Огнєвіч.

Живий виступ Злати Огнєвіч разом зі своєю командою в екстремальних умовах  погодилася реалізувати талановита режисер проєкту «Холостячка-2», Олена Захарчук, яка просто неймовірно передала абсолютно «нову» Злату. Знімальна команда витратила близько тонни води на саму зйомку.

«Я одразу зрозуміла, що саме Олена зможе відчути мене у цьому відео, тому що для мене це дуже знакова робота. Під час зйомки, я 12 годин знаходилась у холодній воді, але при цьому на майданчику була просто вогняна атмосфера» — прокоментувала Злата Огнєвіч.

У новій роботі Злата Огнєвіч — справжній боєць за кохання та почуття.

«У кліпі використовувалися такі символи, як вогонь, вода та клітка з ланцюгами в якій не знаходить собі місця моя душа і хоче вирватися назовні. Це було дуже символічно та в кінці я все ж таки вирвалася з цієї клітки» —  розповіла Злата Огнєвіч.

Кліп вже доступний у соціальних мережах співачки, а трек можна прослухати на улюбленій музичній платформі.

 

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий