In Love We Rise — пісня про те, що Любов — це єдино можлива відповідь людства на питання, яке майбутнє на нас чекає. Навряд чи в найближчі часи ми відкриємо для себе нову Планету. Машину часу поки ніхто не винайшов, тому ми не можемо повернутися в часі на 100 років назад, щоб поміняти сьогодення та уникнути минулих помилок. Ми не можемо прожити більше одного життя, щоб якщо в одному щось пішло не так, в наступному це виправити. Ми там, де ми є — тут і зараз. У нас є лише один світ, одне життя і лише один шанс прожити його гідно. Все що нам, людям, дано — це дивитися в майбутнє і ми не можемо будувати його з острахом в серці. Заради наших дітей ми зобов’язані знайти в собі сили, щоб відновити довіру і культивувати Любов всередині нас.

— Я давно хотів створювати авторський матеріал в такому стилі. На сьогодні, можу сказати одне, що буду робити таку музику і в цьому напрямку наполегливо працюю. Зараз записую альбом до якого увійдуть 7 композицій на різних мовах. Хочу вірити та дуже постараюся зробити так, щоб така музика змогла зайняти гідне місце в нашій країні та за її межами, — ділитися Влад.

In Love We Rise — перший трек із запланованого crossover альбому. Ініціатором альбому став сам артист в колаборації з композитором Юрієм Шепетою.

Основним завданням альбому буде підняття глобальних тем за допомогою музики, а також популяризація музичного стилю crossover з усією його багатогранністю мелодійних рішень.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий