Разом з автором синглу Дмитром Сисоєвим співачка ділиться свіжою музичною історією про кохання, яке окрилює, заряджає і розриває всі шаблони правильності.

YATSUTA: «БАНТИКИ» — сингл, в якому кожен знайде себе. Хтось розв’язує бантики на кісках, хтось на нижній білизні. Ця пісня інтригує та захоплює, розв’язуючи ті найпотаємніші почуття і бажання, які виникають в музиці і формують загальний вайб між артистом і глядачем. Час бути собою, — біжіть призначати побачення, розв’язуйте бантики і міняйте фантики на поцілунки!».

Разом із яскравою новинкою співачка презентувала музичне відео на нього. Роботу над кліпом YATSUTA довірила не просто режисеру, а режисеру, що танцює, — Олексію Кучеренко.

YATSUTA: «Мені дуже хотілося, щоб кліп максимально розкрив мене не лише як співачку, а й як танцюристку! Адже майже все своє життя я не тільки співаю, але і танцюю! У кліпі брали участь професійні хореографи Києва, а також педагоги студії, творчим керівником і засновником якої є я».

Етап підготовки до кліпу став справжнім випробуванням. Через погодні умови дату зйомки доводилося переносити кілька разів. Складністю були і стислі терміни. Однак, завдяки професіоналізму команди артистки результат перевершив всі очікування. У кадрі глядач побачить співачку в двох образах, один з яких  дуже незвичайний і несподіваний для співачки. Як говорить YATSUTA — таке рішення було для неї ризикованим, однак, сподівається, що глядачі оцінять «гру».

Після виходу свого дебютного альбому «П’яний локон» артистка отримала серед слухачів звання української Zivert. В синглі «БАНТИКИ» все ж у більшій мірі простежується особливий персональний стиль співачки YATSUTA — легкий, який добре запам’ятовується і найголовніше є хітовим!

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий