Пісня була написана у м. Горлівка приблизно у 1993-94 роках.  Починалось невідоме майбутнє нової країни і починалось доросле життя автора пісні. Фактично, скоріше на рівні відчуття, ніж розуміння, Роман написав про те, що дійсно відбувалось далі.  Пісня пережила декілька перетворень, вперше була записана у 1998 році, потім у 2018-му, і нарешті у 2020 р. народилася фінальна версія роботи, яка увійде у дебютник «Майже досконало», реліз якого запланований на кінець жовтня.

— Для мене ця пісня — шлях людини і шлях країни, через невідомість та негаразди до світлої мети. Людина ніколи не знає, що відбудеться з нею далі, але завжди є сподівання на те, що все буде добре і допомога прийде. Так і з піснею, на рівні відчуттів, у мене вже тоді було розуміння, що інакше не могло бути і впевненість в тому, що через всі труднощі країна вийде на вірний шлях, — ділиться власними роздумами ROMOZA.

ROMOZA — артист-антиейджист з автентичним сріблястим баритоном, автор синглів «Море і вино», «Два шматочки неба», «19 сантиметрів» та «Спи, бо ще ніч». Всі пісні Романа — це справжні історії з життя артиста, пісні-бувальщини.

Пісні ROMOZA звучать на багатьох українських радіостанціях, серед яких: Джем ФМ, Рок Радіо та безліч інших. Нарешті, Роман реалізовує ту мрію, яку він проніс крізь доволі довгий час, а саме 25 років — це сольний альбом «Майже досконало» та концертна програма в його підтримку, яка відбудеться 26 жовтня, о 20:00 в Docker Pub.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий