StarLightProduction почав знімати 4-серійну мелодраму з робочою назвою «Кохання за листуванням». Головні ролі в ній виконають улюблені актори: Антон Денисенко, Антоніна Хижняк, Анастасія Цимбалару, Влад Нікітюк і Юрій Феліпенко.

Глядачі телеканалу СТБ познайомляться з новою захопливою романтичною історією, що змусить їх співпереживати головним героям. Серед них — кондитери Надя і Віктор.

Надія — самородок, віртуоз у створенні незабутніх смаків та оригінальних дизайнів весільних тортів. Навколо неї завжди вирує життя, а вона — епіцентр у цьому житті. Та крім любові до кондитерського мистецтва у Наді є талант єднати самотні серця. Віктор — кондитер високого міжнародного рівня. Стриманий, справедливий і часто скептичний щодо експериментів. Двоє вступають у справжнє змагання, коли Віктор дізнається, що його колега крім вирощування тіста допомагає створювати сім’ї. Він вважає Надю аферисткою і дамочкою з невлаштованим особистим життям. Надія ж пропонує йому парі: вона знайде йому другу половинку, інакше він стане головним технологом на фабриці.

Повість про перший посмак зустрічей, сюрпризи долі, кохання і кар’єру. Що здатне пробудити інтуїцію? А хто — запалити почуття?

Генеральна продюсерка — Галина Балан-Тімкіна. Режисер-постановник — Максим Мехеда.

StarLight Production — один з найбільших українських продакшенів у складі групи StarLightMedia, який створює шоу і серіали для телебачення та інтернету. Нагадаємо, що StarLight Production також розпочав виробництво серіалу «Дівчата» для СТБ, прем’єра якого відбудеться у 2021 році.

Максим Мехеда
Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий