Друге пришестя Венома з Томом Гарді у головній ролі першими оцінили українські селебрітіз, топові блогери та змі.

Після подій минулої частини фільму між Едді Броком і Веном виник потужний союз, який став початком нової масштабної історії. Глядачі всього світу були в захваті від інопланетного симбиоту, завдяки чому фільм отримав чималі касові збори в світовому прокаті.

У другій частині фільму над світом нависла загроза. Тандем Едді Брока та інопланетного симбіота Венома кидає свою силу проти нового ворога — нестримного монстра-вбивці Карнажа.

— Було так круто грати цих двох персонажів, хоча я вже давно сприймаю Едді і Венома як єдине ціле, — поділився враженнями Том Гарді. — Єдина відмінність між ними полягає в тому, що один з них монстр, а інший — звичайний репортер. Звісно, двом абсолютно різним особистостям не так просто ужитися в одному тілі, тому їм постійно доводиться шукати компроміси, вчитися домовлятися, але не дивлячись на всі розбіжності і непорозуміння, що виникають між ними, їм це вдається. Часом вони зводять один одного з розуму, але в підсумку їм доведеться зробити важливий вибір і вирішити, чи дійсно їхній тандем важливий для них».

З 14 жовтня в кінотеатрах! Допрем’єрні покази з 8 жовтня.

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий