Дебютною роботою колективу стала англомовна рок-балада Eighteen, написана в тандемі з учасником гурту Дмитром Сергеєвим.

Пісня Eighteen — це легка ностальгія про безтурботні часи, коли тобі було 18 років. Пісня про перехід в доросле життя, в якому відкривається новий світ та нові можливості, але також й проблеми, які випробовують нашу моральну стійкість.

На початку Eighteen була зовсім не схожою на баладу, яку можна почути зараз. За стилістикою нагадувала гурт Kiss і несла зовсім інший підтекст. Така собі, рок-н-рольна тема про вечірки з натяком на секс. Після зміни першого складу гурту у Eighteen змінилася мелодія, стиль, аранжування і зміст, при тому, що текст залишився незмінним.

— На жаль, ми дорослішаємо і з різних причин втрачаємо цю енергію і силу. яка у нас була у 18 років. Ця пісня є, також, меседжем, щоб якомога довше зберігати те відчуття 18-річної людини, скільки б років вам не було, — ділиться фронтвумен Liz Gun Lite, Ольга Лізгунова.

Найближчим часом гурт Liz Gun Lite планує порадувати меломанів своїм дебютним EP альбомом, а також виступом, який відбудеться 10-го листопада в Docker-G Pub.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар