Вже цієї неділі на телеканалі 1+1 шоу «Танці з зірками» перетне екватор сезону — о 21:00 відбудеться сьомий прямий ефір. Вечір буде присвячений українським зіркам, які вийдуть на паркет, щоб заспівати для пар та глядачів свої головні хіти.

До суддів цієї неділі приєднається співачка NK, а вестиме балкон епатажна співачка та учасниця «Танців з зірками» Оля Полякова, яка і відкриватиме святковий вечір одним з найвідоміших хітів. NK подарує глядачам виступ з хітом цього року – «Красное вино».

Вже у неділю зірки виконуватимуть ті стилі танців, яких боялися найбільше.

Вже незабаром стане відомо, чи покине проект співачка Джамала, яка обіцяла, що якщо не буде прогресу у техніці до 7 ефіру, то вона сама піде з паркету. Артистка станцює незвичний для себе стиль – хіп-хоп під живе виконання від AlyonaAlyona.

Пара Олександри Заріцької та Юрія Мєшкова розповість, чому на їхню думку, вже декілька тижнів поспіль опиняється в зоні ризику. А танцюватиме пара пасодобль під зворушливий трек улюбленого гурту Саші  — БЕZ обмежень. Євгенія Власова та Макс Леонов станцюють під трек «Одинокая» учасниці зіркової команди шоу «Маскарад» та співачки Ірини Білик. Євгенія відверто розповість, як складалося її особисте життя після розлучення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар